Domus Тenebrarum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navigation

Log in

I forgot my password

Latest topics
» Запази лик
The Thorns EmptySun Nov 28, 2021 10:08 pm by the legend

» Narhemia Asaro - RESERVED
The Thorns EmptyTue Nov 23, 2021 7:27 pm by teas

» Celeste - OPEN
The Thorns EmptyMon Nov 22, 2021 11:21 pm by talas

» Връщане на герой.
The Thorns EmptySat Nov 20, 2021 8:09 pm by the legend

» atherol x kharani
The Thorns EmptyThu Nov 11, 2021 11:15 pm by the legend

» The Thorns
The Thorns EmptyThu Nov 11, 2021 8:12 pm by the legend

» Lennox Walton
The Thorns EmptyThu Nov 11, 2021 6:54 pm by the legend

» БОЖЕСТВА || Ясиел и Лайра - Нисши Богове - Любовта - Harry Shum Jr. and Sunmi
The Thorns EmptySat Nov 06, 2021 2:34 pm by the legend

» ЛАГЕРЪТ || Ерик Брукс - Ръководител на Лагерът - 143 - Michael Fassbender
The Thorns EmptySat Nov 06, 2021 12:55 pm by the legend

Who is online?
In total there are 19 users online :: 1 Registered, 0 Hidden and 18 Guests

velès.

[ View the whole list ]

Most users ever online was 67 on Fri Jun 04, 2021 12:43 am

The Thorns

4 posters

Go down

The Thorns Empty The Thorns

Post by roland Thu Nov 11, 2021 7:34 pm

roland thorn

matthew daddario. twenty eight. makes everything shine gold. blue blood.

amidala thorn

adelaide kane. eighteen. luck manipulation. blue blood.

desmond thorn

andrew whitthorne. twenty. obeying manipulation. blue blood.

X
roland thorn

aka the lord of gold

Най-голям съм. Син на Ариус. Майка ми е Кейла Торн. Никога не се е женила. Живее с наследство от родителите си. Единствено дете, затова и златото, титлите и репутацията остават в ръцете й - за да ги съхранява, обогатява. Съдбата й я превръща в любовница на боговете. В Лагера съм откакто се помня. Итиус е родното ни място. Страната на технологиите е любимата ми. Етаха с виното и плодородните си почви не ме привличат. Не пия, а страната ни получава достатъчно хранителни запаси, ако имаме нужда. Никога не съм харесвал Зредия. Никога не съм приемал робството за нещо нормално, ценя хората около себе си, дори към слугите имам особено отношение, което рядко откривам у други благородници. Хогорд е прекалено студен за вкуса ми. Искам да продължа живота си в Итиус като боец на кралството. Никога не съм го изричал на глас. Но това е, към което се стремя. В свободното си време често се занимавам със занаят, който научих в месеците, в които трябваше да съм у дома, за да следя състоянието на майка - правенето на оръжия не е работа за всеки, но на мен ми доставяше удоволствие. Естествено, не ставаха за нищо, бях по-добър в това да боравя с тях, отколкото да ги изработвам, но в онези дни трябваше да правя нещо.
X
amidala thorn

aka the lady of luck

Амидала, не можеш да си представиш колко си красива.

Дъщеря на Вис. Най-малка си от всички ни. Не ни носиш много късмет, но те обичаме безумно. Една единствена си, но не можем дълго да се борим с не късмета ти! Не знам дали се забърквахме в неуспешни глупости, защото бяхме с теб или просто Вис ни бе дал едно единствено хубаво нещо - теб самата. не те обвинявахме, дори се смеехме, защото те обичаме. Е, Дезмонд често ти се ядосва. Предполагам, че е заради малката разлика в годините ви. Ако не ви видех да се сдърпате за нещо малко и ти да не му говориш цял ден, а той пък през целия ден да се чуди как да оправи отношенията ви, просто моят ден не ще да може да тръгне. В Дома на нощта Дезмонд постоянно щъкаше от Лагера в Аркана и обратно, за да ти донесе червена роза, както правеше преди да заминем, далеч от дома.
X
desmond thorn

aka the lord of power

Дезмонд, ти си вихрушка. Син на Ексос. С теб не се карам често, но ти с другите се караш. Понякога си мисля, че никога няма да улегнеш. Тази енергия, която имаш в себе си, желанието да не се подчиняваш, но другите да подчиняваш е опасно. Някой ден ще бъде гибелта ти! Ако не беше син на лейди Кейла Торн, досега да са те изгонили хиляда пъти от Лагера! Не ме слушаш, когато ти говоря, затова вече не го правя. Подозирам, че използваш дарбата си върху мен във времето, в което съм далеч от теб и не можеш да ми влияеш. Надявам се да греша, но иначе как ще обясня странния начин, по който се чувствам? Идвам все по-рядко в Лагера и не знам какво се случва с теб. Да съм далеч от вас двама ви с Амидала никога не ми е харесвало. Не мога да бъда цял. Но дългът ме зове. И трябва да се фокусирам върху други неща макар странното чувство, което изпитвам напоследък.

Ще се моля на всички богове за вас - за нас.
roland
roland
Royal
Royal

View user profile

Back to top Go down

The Thorns Empty Re: The Thorns

Post by desmond Thu Nov 11, 2021 7:34 pm

Тук съм!
desmond
desmond
Royal
Royal

View user profile

Back to top Go down

Post by amidala Thu Nov 11, 2021 7:35 pm

И аз съм тук! lovelove
amidala
amidala
Royal
Royal

View user profile

Back to top Go down

Post by the legend Thu Nov 11, 2021 8:12 pm

Accepted

добре дошъл в дома на нощта!
Одобрени сте. Покровителят на Роланд е Ариус, на Дезмонд - Ексос, а на Амидала - Вис.
екипът на domus tenebrarum ви пожелава много весели мигове сред нас и приятно писане

the legend
the legend
The Legend
The Legend

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top