Domus Тenebrarum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navigation

Log in

I forgot my password

Latest topics
» Връщане на герой.
hoshi x izumi EmptyMon Jan 24, 2022 2:49 pm by the legend

» 'You can't save everyone, though Gods know you try.'
hoshi x izumi EmptySun Dec 26, 2021 12:24 pm by the legend

» БОЖЕСТВО || Крея - Прокуден Нисш Бог - Бурите - Lea Seydoux
hoshi x izumi EmptyTue Dec 21, 2021 9:05 pm by the legend

» Narhemia Asaro - TAKEN
hoshi x izumi EmptySun Dec 19, 2021 9:30 pm by the legend

» БОЖЕСТВО || Арис (Терор) - Нисш Бог - Страхът - India Eisley
hoshi x izumi EmptySun Dec 19, 2021 9:00 pm by the legend

» hoshi x izumi
hoshi x izumi EmptyMon Dec 06, 2021 10:33 pm by the legend

» Hayden Walton - TAKEN
hoshi x izumi EmptyMon Dec 06, 2021 9:23 pm by the legend

» Запази лик
hoshi x izumi EmptySun Nov 28, 2021 10:08 pm by the legend

» Celeste - OPEN
hoshi x izumi EmptyMon Nov 22, 2021 11:21 pm by talas

Who is online?
In total there are 11 users online :: 3 Registered, 0 Hidden and 8 Guests :: 1 Bot

frey klaid., Khalea., Zero.

[ View the whole list ]

Most users ever online was 67 on Fri Jun 04, 2021 12:43 am

hoshi x izumi

3 posters

Go down

hoshi x izumi Empty hoshi x izumi

Post by Izumi. Mon Dec 06, 2021 9:54 pm

Hoshi

of the border

26 + Lee Do Hyun

Ти си по-големият от двама ни. Мога само да благодаря за това, защото нямаше да съм ти добра кака. Ти си този, който го бива във всичко - мен ме бива ... ами само в някои неща. След родителите ни, ти си ми най-важният човек в живота. Даже бих казала единствения, но не обичам да бързам с определенията - вече знам, че нищо никога не е сигурно напълно.

Прекарахме живота си на кораба. Ти се учеше да се биеш и да защитаваш, обичаше да се включваш в някои от битките - най-вече, когато ти казваха да стоиш на страна, защото си прекалено малък или пък неопитен. Изпитваше, а сега още повече, дълг да пазиш кораба ни. През годините не един път сме били свидетели на опитите да ни го откраднат.

Татко винаги казваше кораба ни - не само защото някой ден щеше да ни принадлежи по наследство, а и защото винаги е бил наш дом. Никога не съм те питала, но аз със сигурност получавам "земна болест" всеки път, когато почувствам твърда и стабилна основа под краката си.

Izumi

of the border

22 + Im Yoon Ah

Татко почина при една от битките. Морето ни го отне и не можахме да почетем смъртта му. Вече съм голяма, но тогава бях сравнително по-малка. Аз имах времето да плача, но ти за първи път беше длъжен да се впуснеш в боя, а аз не исках да гледам. Исках да отида до теб и да те издърпам някъде настрани, защото се боях, че ще те загубя и теб. Не бях способна да направя нищо от това, което ми се искаше - сълзите ми в онзи момент замъгляваха зрението ми и съзнанието ми. Бях се скрила, където мама ме беше накарала да остана. Бях покрила с ръце лицето си и не исках да виждам нищо от случващото се - бях свикнала да виждам кръв и смърт, впечатляваха ме, но не толкова, колкото когато се проливаше твоята или тази на татко, или мама ... чудех се къде ли е мама. До преди малко чувах гласа й, но след това замлъкна - когато всичко приключи, ти ми каза, че са убили и нея. Стисках дръжката на ножа, който тя ми даде с надеждата всичко вече да свърши. Беше последното, което ми връчи - или за да се защитя, или за да се самоубия - че да не бъда ничия робиня. Не ми се наложи да го използвам за нито едното от двете, но запазих малкото и леко оръжие - първото ми и единствено.

Родителите ни вече ги нямаше ... бяхме останали съвсем сами.

Аз, ти и оцелелите от екипажа.

Погрижих се за раните ти и тези на другите. Не си спомням корабът да е бил толкова тих - нямахме какво да празнуваме. Но поне бяхме живи, трябваше да продължим с животите си, с плаването си, да преследваме целите си, да намерим още хора за екипажа ни, бяхме прекалено малко.

Облегнах се на рамото ти, погледът ми бе насочен към хоризонта. Мисля, че не ни се говореше, затова не казах нищо. Сълзите ми се стекоха от очите ми, но не издадох нито звук.

Ще ни липсват.

Izumi.
Izumi.
border
border

View user profile

Back to top Go down

hoshi x izumi Empty Re: hoshi x izumi

Post by Hoshi. Mon Dec 06, 2021 9:57 pm

Ето го и батко.  Like a Star @ heaven
Hoshi.
Hoshi.
border
border

View user profile

Back to top Go down

Post by the legend Mon Dec 06, 2021 10:33 pm

Accepted

добре дошли в дома на нощта!

екипът на domus tenebrarum ви пожелава много весели мигове сред нас и приятно писане

the legend
the legend
The Legend
The Legend

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top