Domus Тenebrarum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navigation

Log in

I forgot my password

Latest topics
» Връщане на герой.
what makes a grown man wanna cry? EmptyWed Aug 17, 2022 11:43 pm by the legend

» Atarah of Mer
what makes a grown man wanna cry? EmptySat Aug 13, 2022 2:43 pm by the legend

» "I have to... I need to hurt you" - Kingsley V. Collymore
what makes a grown man wanna cry? EmptyWed Mar 23, 2022 1:39 pm by the legend

» Запази лик
what makes a grown man wanna cry? EmptyThu Feb 17, 2022 1:31 pm by the legend

» ЗРЕДИЯ || Самюел Денси - Благородник - 19 - Max Irons
what makes a grown man wanna cry? EmptyFri Jan 28, 2022 10:57 pm by the legend

» 'You can't save everyone, though Gods know you try.'
what makes a grown man wanna cry? EmptySun Dec 26, 2021 12:24 pm by the legend

» БОЖЕСТВО || Крея - Прокуден Нисш Бог - Бурите - Lea Seydoux
what makes a grown man wanna cry? EmptyTue Dec 21, 2021 9:05 pm by the legend

» Narhemia Asaro - TAKEN
what makes a grown man wanna cry? EmptySun Dec 19, 2021 9:30 pm by the legend

» БОЖЕСТВО || Арис (Терор) - Нисш Бог - Страхът - India Eisley
what makes a grown man wanna cry? EmptySun Dec 19, 2021 9:00 pm by the legend

Who is online?
In total there are 16 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 16 Guests :: 1 Bot

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 118 on Fri Jan 26, 2024 9:04 pm

what makes a grown man wanna cry?

2 posters

Go down

what makes a grown man wanna cry? Empty what makes a grown man wanna cry?

Post by cooper lee. Tue Mar 17, 2020 4:03 pm



Не чувствам външната болка, защото тази отвътре ме е стиснала за гърлото и не пуска. Оставам неутрален към раните си, виждам разрезите, но не мога да реагирам адекватно. Като опиянен съм от цялата скръб, гняв и омраза, които вилнеят с пълна сила в сърцето ми и чупят всичко наред. Молитви, грехове, душата ми. В един от безбройните си опити да си поема въздух късам ризата си, попаднал в капана на шибаното отчаяние. Трябваше да послушам чичо си. Не бях готов да се върна тук. Не знам как да прегръщам духове. Ръцете ми са счупени. Не бях готов да се срещна и с теб, но бях нетърпелив. Това не казах на никого. Прецаках сам себе си. Шибаното ми желание да те видя още веднъж се оказа фаталната ми грешка. Винаги си успявала да съсипеш плановете ми. Да ме захвърлиш в съвсем различна посока. Да ме накараш да обичам това, което презирам.
Секундите се нижат една след друга, а тежките стрелки на стенния часовник отброяват кръговете на моя Ад. Не чувам кога нахълтваш обратно в стаята, нито гневните ти думи. Погледът ми е сведен в глупавия медальон докато не го подритваш в страни и това ме предизвиква да те погледна дълбоко в очите. Нямам сили да говоря. Защото единственото, което искам да те попитам ще изгуби смисъла си след по-малко от минута. Но до тогава имам още няколко секунди...
Да съм твой.
Да си моя.
Няколко мига да сме ние.

Отпускам се за кратко в малките ти, треперещи ръце. Позволявам ти да ме събереш, както толкова много пъти преди. Вдишвам аромата ти, мачкам косите ти между дългите си пръсти, ти си моята така необходима глътка въздух. Моята отрова и моя лек. Бялото на моето черно. Раят на моя безкраен Ад.
- Добре съм. - промърморвам дрезгаво, а ранените ми длани се спускат по копринената кожа на раменете ти, инстинктите ми сами ме водят към белезите ти, и препускат чак до лактите. - Добре съм. Мога и сам.
Вдишвам дълбоко и обвивам тънката ти талия с широките си ръце. Вдигам те докато аз самия се изправям на крака. Лека си като перце.
- Плачеш...
Казвам го сякаш е най-страшното нещо в света и започвам да бърша горещите ти сълзи с пръстите си. Не осъзнавам, че все още едната ми ръка те държи притисната в мен докато върховете на пръстите ти не се настаняват на оголените ми гърди.
- Всичко е наред. Просто си изпуснах нервите. Баща ми настоява да се върна на приема.
Натъртвам на "баща ми" и се отдръпвам от теб внезапно, без предупреждение. Лишавам те от себе си за пореден път, защото кълна се, че ако останем още миг така... нищо и никой няма да е в състояние да ме спре да покрия плътните ти устни със своите.
- А ти?Защо се върна тук?
Втренчвам погледа си в твоя, но следа от синьото ми няма. Всичко е черно. Дрехите ми, очите ми, сърцето ми. Заобикалям малкото ти телце и стъпвам по начупените стъкла, които хрупат под нозете ми. Навеждам се и взимам верижката преди да си имала шанса да я огледаш по-добре и да я познаеш. Да познаеш мен.

> Истинското му име е Дейвид Лий.
> Убиват родителите му, когато е бил на 14 години, чичо му го изпраща в Лагера.
> Представя се за син на чичо си и оставя жаждата за мъст да го води напред.
> Има полу-сестра, която не познава.
cooper lee / david lee. 20 | jack falahee | ordinary people | power: telepathy
#8549
cooper lee.
cooper lee.
Ordinary
Ordinary

Posts : 172
Join date : 2020-03-17

Back to top Go down

what makes a grown man wanna cry? Empty Re: what makes a grown man wanna cry?

Post by the destiny Tue Mar 17, 2020 9:17 pm






Accepted

добре дошъл в дома на нощта!

покровител - Сидия.
екипът на domus tenebrarum ти пожелава много весели мигове сред нас и приятно писане

the destiny
the destiny
The Destiny
The Destiny

Posts : 494
Join date : 2019-11-26

https://domus-tenebrarum.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum